چند نکته مهم در ساخت آبنما

8 / 10
از 1 کاربر

تجربه نشان داده که هرچه بیشتر به تماشای مناظر و آبشارهای طبیعی بپردازید بیشتر در ایجاد و ساخت آبنما ایده خواهید داشت و می توانید فضایی طبیعی تر و دلنشینتر را ایجاد نمایید زیرا اطلاعات شما از چگونگی و مراحل ایجاد ساخت آبنما بیشتر خواهد شد.

چند نکته مهم در ساخت آبنما

ساخت آبنما به موارد مختلفی اعم از میزان فضا،پستی و بلندی زمین ،میزان حجم آب در گردش و...بستگی دارد.در ساخت آبنما باید به میزان فضا توجه ویژه ای داشت برای مثال استفاده از آبنمای بزرگ در یک فضای کوچک اصلا زیبا جلوه نمی کند.از دیگر نکاتی که در ساخت آبنما باید رعایت کرد میزان شیب موجود در آبنما می باشد .از آنجاییکه ایجاد شیب زیاد موجب تولید صدای زیاد می شود باید به این مسئله نیز توجه کرد و از شیب ملایم در آبنما استفاده کرد.

از دیگر مواردی که در ساخت آبنما حائز اهمیت است استفاده به جا و طبیعی از عناصر طبیعی ست،در فضایی که از چندین عنصر طبیعی و بی ربط استفاده شود تصنعی محسوب می شود.

یکی از بیشترین محصولات و خدمات تولید شده توسط گروه باغ پارسی آبنما می باشد که شما می توانید با کلیک بر روی دسته ی آبنما انواع آبنمای تولید شده توسط این گروه را مشاهده نمایید و در صورت سفارش آبنما با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :